USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Pousada Da Gi Chapada Chapada dos Guimaraes Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Pousada da Gi Chapada Chapada dos Guimarães Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Pousada Da Gi Chapada

ex. Pousada Da Gi Chap Dos Guimaraes

Vroegtijdige boeking
2026-09-23
2026-09-24

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

63

Pousada Da Gi Chapada 5*


Het Pousada Da Gi Chapada Chapada dos Guimarães hotel met 5 sterren met 7 kamers bevindt zich op 7 minuten wandelafstand van Eco Turismo Cultural.

Deze herberg is gelegen binnen een paar straten van Kassya Guia de Turismo. Dit hotel is op 5 minuten lopen van het centrum van Chapada dos Guimarães gelegen. Gasten kunnen ook Praca Dom Wunibaldo bezoeken, dat op 900 meter loopafstand ligt. Busstation Terminal Rodoviario Chico Moreira is binnen 5 minuten wandelafstand van Pousada Da Gi Chapada Chapada dos Guimarães gelegen.

De kamers hebben airconditioning, evenals een minibar voor uw gemak. Leuke accenten om uw verblijf te verbeteren zijn onder andere een inloopdouche en een apart toilet.

In de buurt zijn restaurants, waaronder Restaurante E Pamonharia Sabor Goiano, dat op net om de hoek bij deze accommodatie in Chapada dos Guimarães ligt.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Vale do Rio Claro
    700 m
  • Cidade de Pedra
    1000 m
  • Igreja Nossa Senhora de Sant'Ana
    700 m
  • Chapada Off Road
    600 m
  • Veu de Noiva
    1,9 km
  • Patua Artesanato e Decoracao
    1,2 km
  • Feira
    1,5 km
  • Brazil Wild nature ecotours
    700 m
  • Luchthavens
  • Internationale Luchthaven Marechal Rondon
    75 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • WiFi

Horeca

  • Buiten eethoek

Kamervoorzieningen

  • WiFi is beschikbaar in kamers
  • Mini bar
  • Zithoek
  • Kleedruimte
  • Patio
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • AM/FM wekker
  • Ledikanten/ Babybedden

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 14:30 tot 20:00
Uitchecken: van 07:00 tot 11:00

Veelgestelde vragen

  • 🌇

    Hoe lang duurt het om vanaf 5-sterren Pousada Da Gi Chapada hotel naar het stadscentrum te gaan?

    Het kost een wandeling van 5 minuten om in het stadscentrum van 5-sterren Pousada Da Gi Chapada hotel te komen.
  • Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Pousada Da Gi Chapada hotel?

    Marechal Rondon luchthaven en Pousada Da Gi Chapada hotel zijn gescheiden door een 75 km afstand.
  • 🕗

    Wat is de uitchecktijd in 5-sterren Pousada Da Gi Chapada hotel?

    Klanten van 5-sterren Pousada Da Gi Chapada hotel moeten om 11:00 uitchecken.
  • 💵

    Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Pousada Da Gi Chapada hotel?

    De gemiddelde prijs van een kamer in Pousada Da Gi Chapada hotel is $57. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.
  • 🚪

    Welke kamertypes zijn beschikbaar in de 5-sterren herberg?

    De 5-sterren herberg biedt Superior Familie Kamer, Standaard Studio en Standaard Suite met een Queen Size Bed om eruit te kiezen.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-09-23
2026-09-24

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Pousada Da Gi Chapada, Brazilië

Rua 15, 286, Chapada dos Guimarães, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © centro-oeste-do-brasil-hoteis.com

All rights reserved